Anglický Jazyk

Odjakživa je tvýn koníčkem anglický jazyk? Baví a naplňuje tě? Vidíš v něm smysl svého dalšího pokračování a třeba jsi tak daleko, že víš, že angličtina bude tvoje hlavní životní náplň a třeba součást povolání? Chtěl bys navštívit hlavní město Velké Británie - Londýn nebo nejznámější město na světě - New York? Tak jsi tu správně! Zde se naučíš a dozvíš spoustu informací ohledně anglického jazyka a kultury. S nimi můžeš cestovat po celém světě na zajímavá místa a mít nové kamarády.

Ať už ovládáš angličtinu jakkoliv dobře a jsi začátečník nebo pokročilý, využij těchto skvělých webových stránek, které ti přinesou třeba hromadu zajímavých aktuálních informací o dění v anglicky mluvících zemích nebo nekonečné množství procvičovacích úkolů, které zdokonalí tvoji slovní zásobu a naučí tě správně poskládat větu tak, aby dávala smysl. V neposlední řadě zde najdeš možnosti, jak se na tvé škole realizovat, aby se anglický jazyk stal tvojí přirozenou součástí a předností. Máme zde pro tebe připraveny zábavné testy plné obrázků a zvuků, které tě nikdy nezačnou nudit. Po čase sám poznáš, že tvoje píle a cílevědomost přinesou výhody - budeš angličtinu ovládat stejně tak dobře jako mateřský jazyk a nic pro tebe nebude překážkou. Otevře se ti celý svět a vycestovat do Londýna nebo New Yorku nebude žádný problém.

Vyzkoušej si naši část webu, která mluví anglicky a zjistí své přednosti i nedostatky. Výuka angličtiny pro žáky prvního stupně základní školy ještě nikdy nebyla tak přístupná a zábavná. Nezapomeň na pravdivé přísloví, že kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. 
Překlad z a do vietnamštiny | Online překladač